قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از شبکه پویش ملی صادرات

ورود و استفاده شما از سایت و اپلیکیشن شبکه ملی پویش صادارات به معنی پذیرش تمام مفاد و شرایط و قوانین حاکم بر این شبکه و نرم افزار بوده و به عنوان یک قرارداد قانونی تلقی میگردد .
شرایط و ضوابط
۱- قوانین جمهوری اسلامی ایران برتعبیر،تفسیر،اجراء و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
۲- کاربر مسئول تمام اقدامات و فعالیت هایی است که تحت حساب کاربری انجام میشود. و موظف به حفظ امنیت حساب خود و صیانت از محرمانه گی اطلاعات سایرین میباشد. برای داشتن حساب کاربری شما باید دارای ۱۸ سال تمام و دارای صلاحیت سنی و قانونی انجام کار باشید و از مجوز های لازم برای احراز صحت ادعاهای خود برخوردار باشید. در غیر این صورت، شما مجاز به استفاده از این شبکه و این سایت نمی باشید. پس با دسترسی و استفاده از سرویس، شما میپذیرید و تضمین می کنید که صلاحیت و توانایی ورود و فعالیت در برنامه را دارید و تمامی مفاد موافقتنامه را پذیرفته اید. در عین حال تایید میکنید که فاقد سوء سابقه در رابطه با محکومیت های کیفری هستید و هرگز در کلاه برداری، مزاحمت، خشونت، سوء رفتار جنسی، آزار و اذیت و سایر اقدامات مجرمانه نقش یا مشارکتی نداشته و متهم به هیچ جرمی نیستید.
۳- کلیه اطلاعات متنی، پیام، توضیح، عکس، اطلاعات تماس یا موارد مشابه که به شبکه ملی پویش صادرات ارسال می‌شود یا در پروفایل قرارمی‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی وغیرقابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هرگونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، ارسال و پخش و الصاق به کار رود برعهده فرستنده اطلاعات است. لذا از ارسال اطلاعات محرمانه خودداری فرمائید.
۴- پویش ملی صادرات مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت و اپلیکیشن ، در هر زمان این شرایط والزامات را مورد تجدید نظر قرار دهد.شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.
۵- پویش ملی صادرات مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
۶- محتواهایی که شامل موارد ذیل باشد ممنوع و پویش ملی صادرات مجاز به حذف و مسدود کردن کاربر میباشد:
هر نوع متن ، تصویر و پیام که جنبه غیر شغلی و حرفه ای داشته باشد
هر نوع محتوایی که در رابطه با برنامه ها و روش های عبور از فیلترینگ ، vpn و خدمات یا کالاهای مربوط به نیاز برای نصب ماهواره یا اینترنت ماهواره ای
محتواهایی که به هر شکل و بیان متضمن:
توهین به ادیان رسمی کشور ، قومیت ها ، آداب ، رسوم ، لهجه ها و گویش های مختلف ابزار یا آموزش های نفوذ ، خرابکاری ، شکستن قفل ، هک و کرک
برنامه های نرم افزاری یا کتاب های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض (( قانون حمایت از حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان))
اجاره یا خرید فیلم یا موسیقی
شبکه های هرمی و فعالیت های غیر قانونی و غیر مجاز اقتصادی مشابه
هرنوع مسابقه و قرعه کشی و بخت آزمایی ( با جایزه یا بدون جایزه )
هرگونه کالا یا دارویی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران میشود مانند : انواع سلاح های گرم و سرد ، مواد محترقه ، مواد آرامبخش غیر عادی و انواع موارد مرتبط با مواد مخدر و دخانیات یا ترک اعتیاد و مواد انرژی زا وغیره
هرگونه کار و فعالیت در ارتباط با دستگاه فلزیاب ، گنج یاب ، حفاری غیر مجاز یا لوازم و تجهیزات مربوطه
همسر یابی ، دوست یابی و …
دفاتر لیزینگ ، به جز نمایندگی های مجاز با ارائه مجوز
نیازمندی به پیش فاکتور و فاکتور اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و موارد مشابه
خدمات مرتبط با گرین کارت و اخذ اقامت کشور ها و مسافرت و اخذ ویزا به کشورهایی که منع قانونی برای ورود به آنها وجود دارد
خرید و فروش یا پیش خرید بلیط حج عمره و تمتع
در رابطه با خرید عضو و اعضای بدن مانند ((کلیه)) و…
درخواست کمک های نقدی یا پیش پرداخت برای معامله های از راه دور
خدمات و مشاغلی که شائبه کلاهبرداری در آنها دیده شود.
در ارتباط با لوازم شکار یا موارد مربوط به حیوانات حرام گوشت
وجود جملات نادرست از نظر املایی یا نگارشی
مشاغل یا موقعیتهای شغلی که به طور مشخصی شغل یا موقعیت شغلی را توضیح نداده باشند و به صورت کلی گویی باشد
استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص ( خصوصا چهره) درج بی مورد تصویر صورت یا بدن افراد یا استفاده از تصویر کودکان در مواردی که نیازمندی اعلام شده به کودکان مربوط نباشد

۸- پویش ملی صادرات حق دارد تا از محتوا های منتشر شده در برنامه برای اهداف بازاریابی و تبلیغات استفاده کرده یا این امکان را در اختیار سایر همکاران تجاری خود قرار دهد.
۹-شبکه پویش ملی صادرات صرفا با اهداف آموزشی و شبکه و بستر سازی برخط بین اعضا آن تشکیل گردیده است و این شبکه به هیچ عنوان مسئول معاملات تجاری بین اعضا آن نمی باشد و اعضا خود مسئول روابط تجاری در این شبکه می باشند .